Telefon: 65 529 63 13

lub skorzystaj z naszego, funkcjonalnego formularza kontaktowego.

Godziny otwarcia salonu:
pon - pt 09:00 - 17:00 | sob 09:00 - 14:00

Godziny otwarcia serwisu:
pon - pt 09:00 - 17:00 | sob 09:00 - 14:00

Godziny pracy SKP i myjni:
pon - sob 08:00 - 20:00

Toyota Leszno

Aleje Marszałka Józefa Piłsudskiego 4,
64-100 Leszno

Bo jak nie my to kto?

Pracownicy salonu Toyota Mikołajczak Leszno,
to zespół pełen specjalistów w swojej dziedzinie,
którzy chętnie pomogą odpowiedzieć, na nurtujące Cię pytanie.
Poniżej znajdziesz kontakt do osób z poszczególnych działów w naszej firmie.
Znajdują się tu adresu mailowe oraz numery telefonów do naszych specjalistów.

Recepcja salonu

Magdalena Smoczyk

Specjalista ds Kontaktów z Klientami

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: magdalena.smoczyk@toyocar.pl

Jagoda Iradzka

Specjalista ds Kontaktów z Klientami

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: jagoda.iradzka@toyocar.pl

Dział samochodów nowych

Marcin Mendyka

Dyrektor IT, Marketingu i Sprzedaży

Telefon: +48 607 702 013
Email: marcin.mendyka@toyocar.pl

Dariusz Kaliski

Kierownik Salonu

Telefon: +48 693 946 915
Email: dariusz.kaliski@toyocar.pl

Izabela Rutkowiak

Doradca ds Sprzedaży Samochodów

Telefon: +48 533 511 340
Email: izabela.rutkowiak@toyocar.pl

Grzegorz Hope

Doradca ds Sprzedaży Samochodów

Telefon: +48 571 405 037
Email: grzegorz.hope@toyocar.pl

Dział samochodów używanych

Jakub Dyczkowski

Kierownik działu

Telefon: +48 693 946 916
Email: jakub.dyczkowski@toyocar.pl

Jakub Nowak

Doradca ds Sprzedaży Samochodów Używanych

Telefon: +48 533 491 686
Email: jakub.nowak@toyocar.pl

Robert Jakubowski

Doradca ds Sprzedaży Samochodów Używanych

Telefon: +48 695 449 447
Email: robert.jakubowski@toyocar.pl

Grzegorz Hope

Doradca ds Sprzedaży Samochodów

Telefon: +48 571 405 037
Email: grzegorz.hope@toyocar.pl

Dział floty

Dawid Wysocki

Manager ds. Sprzedaży Korporacyjnej

Telefon: +48 730 607 744
Email: dawid.wysocki@toyocar.pl

Dział serwisu

Dominik Grzegorzewski

Kierownik Serwisu

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: dominik.grzegorzewski@toyocar.pl

Przemysław Łysiak

Doradca Serwisowy

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: przemyslaw.lysiak@toyocar.pl

Maciej Firlej

Doradca Serwisowy

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: maciej.firlej@toyocar.pl

Maciej Dębski

Doradca Serwisowy

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: maciej.debski@toyocar.pl

Dział blacharsko-lakierniczy

Bartosz Miara

Doradca Blacharsko - Lakierniczy

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: bartosz.miara@toyocar.pl

Marcin Kotwica

Doradca Blacharsko - Lakierniczy

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: maciej.debski@toyocar.pl

Dział części i akcesoria

Przemysław Berger

Z-ca Kierownika Działu Części i Akcesoriów

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: przemyslaw.berger@toyocar.pl

Łukasz Walenczak

Magazynier

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: lukasz.walenczak@toyocar.pl

Dział ubezpieczeń komunikacyjnych

Katarzyna Wawrzeniak

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Telefon: +48 603 071 300
Email: katarzyna.wawrzeniak@toyocar.pl

Paulina Sikorska

Specjalista ds Kontaktów z Klientami

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: paulina.sikorska@toyocar.pl

Księgowość

Magdalena Franka

Główna Księgowa

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: magdalena.franka@toyocar.pl

Laura Mierzejewska

Asystent ds. księgowych i finansowych

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: laura.mierzejewska@toyocar.pl

Judyta Kargul

Specjalista ds. księgowości

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: judyta.kargul@toyocar.pl

Anna Molka

Specjalista ds.księgowości

Telefon: +48 62 760 56 00
Email: anna.molka@toyocar.pl

Żaneta Klimczak

Specjalista ds. księgowości

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: zaneta.klimczak@toyocar.pl

Beata Biedrzynska

Dział Windykacji

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: beata.biedrzynska@toyocar.pl

Marta Lis

Asystent ds. księgowych i finansowych

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: marta.lis@toyocar.pl

Magdalena Kilichowska

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Telefon: +48 65 529 63 13
Email: magdalena.kilichowska@toyocar.pl

Dział IT i marketingu

Paweł Walenczewski

Informatyk

Telefon: +48 533 511 949
Email: pawel.walenczewski@toyocar.pl

Łukasz Lipka

Informatyk

Telefon: +48 533 511 949
Email: lukasz.lipka@toyocar.pl

Łukasz Ławecki

Specjalista ds. Marketingu

Telefon: +48 732 447 533
Email: lukasz.lawecki@toyocar.pl

Pozostańmy
w kontakcie

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości.

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz, który stanowi wysłanie zapytania do nas. W ten sposób podajesz nam swoje dane, które umożliwią nam skontaktowanie się z Tobą mailowo, bądź telefonicznie. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne, abyś mógł uzyskać odpowiedź.

© 2020 Toyota Mikołajczak. All rights reserved.

Z ❤️ do samochodów Toyoty