POZNAJ
NOWĄ
TOYOTĘ
CAMRY

Nowy wymiar innowacji

Toyota Camry to nowa interpretacja sedana. Elegancka sylwetka pojazdu i przestronne wnętrze zachwycają stylem. Piąta generacja układu hybrydowego gwarantuje doskonałe osiągi oraz większą efektywność. Ciesz się jazdą, bez trudu wykonując każdy manewr.

Styl na każdym kroku

WYJĄTKOWY DESIGN

Energia i piękno zawarte w niskiej i opływowej sylwetce, która harmonijnie łączy sportowy styl z elegancją. Smukłe i dynamiczne kształty reflektorów podkreślają wyjątkowy design Toyoty Camry, nadając jej nowoczesny charakter.

DYNAMICZNE KSZTAŁTY

Pełna energii sylwetka Toyoty Camry zachwyca detalami, takimi jak nisko poprowadzona linia dachu, która podkreśla dynamiczny wygląd pojazdu.

WYSZUKANY STYL

Eleganckie nadwozie wyróżnia się wydłużonym przednim i tylnym zwisem oraz praktycznymi wlotami powietrza.

Nowoczesne wnętrze

PRZESTRZEŃ ZAPROJEKTOWANA Z MYŚLĄ O WYGODZIE

Stylowe wnętrze Toyoty Camry łączy praktyczny design z eleganckim stylem, tworząc w przestronnej kabinie relaksującą atmosferę. Starannie dobrane materiały i detale są uzupełnione najnowszymi technologiami bezpieczeństwa, które sprawiają, że jazda staje się bardziej pewna.

KOMFORTOWE I PRZESTRONNE WNĘTRZE

Przestronny bagażnik sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w podróży, a luksusowe opcje tapicerki foteli umożliwiają relaks nawet podczas najdłuższych tras.

UŻYTKOWA ELEGANCJA

Od eleganckiej deski rozdzielczej po nowoczesny wyświetlacz multimedialny, wnętrze Camry to przestrzeń bogata w wyrafinowane detale oraz zaawansowane technologie. Wyposażona w najnowszy system multimedialny. Wyświetlacz 12,3’’ obsługuje bezprzewodowo Apple CarPlay i Android Auto, nawigację z informacjami o natężeniu ruchu, komendy głosowe, cyfrowy kluczyk oraz usługi zdalne.

Osiągi najnowszej generacji

NOWY NAPĘD HYBRYDOWY

Najnowsza generacja układu hybrydowego gwarantuje natychmiastową reakcję na gaz, precyzyjne prowadzenie i wrażenie lekkości, co przekłada się na ekscytującą jazdę. Stopniowy wzrost mocy, poprawione wyciszenie wnętrza, niższe emisje oraz mniejsze zużycie paliwa to cechy, które sprawiają, że każda chwila spędzona za kierownicą Toyoty Camry będzie niezapomniana.

DOSKONAŁE OSIĄGI

Poczuj większą moc i oszczędność, zmniejszone emisje oraz reaktywny układ hamulcowy, który zapewnia pełną kontrolę w każdej sytuacji.

PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Piąta generacja układu hybrydowego zapewnia natychmiastowe przyspieszenie, większą moc i oszczędność, oraz bardziej płynną i cichą jazdę.

KONTAKT Z DORADCĄ

Uzyskaj więcej informacji lub zarezerwuj nową Camry. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania.