UMÓW SIĘ NA SERWIS W TOYOTA POZNAŃ

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Previous slide
Next slide
UMÓW SIĘ NA SERWIS
WYPEŁNIJ FORMULARZ
Previous slide
Next slide

UMÓW SIĘ NA SERWIS

Autoryzowany Serwis Toyota Poznań

Serwis Toyota Poznań to miejsce, gdzie Twój samochód jest w najlepszych rękach. Dzięki wyszkolonemu zespołowi mechaników, nowoczesnemu wyposażeniu i oryginalnym częściom, gwarantujemy kompleksową opiekę nad Twoim samochodem, dbając o jego sprawność, bezpieczeństwo i wydajność na każdym etapie podróży.

PROMOCJA NA SEZONOWE
PRZECHOWYWANIE OPON/KÓŁ W SERWISIE TOYOTA POZNAŃ

Teraz, kiedy dokonujesz wymiany opon w naszym serwisie Toyota Poznań, możesz skorzystać z wyjątkowej oferty! Nasze profesjonalne usługi przechowywania opon są dostępne za jedyne 60 zł za cały sezon.

ZADBAJ O SPOKOJNY,
ZIMOWY SEN TWOICH OPON

Umów się na wymianę opon w Toyota Poznań!

Zostaw nam swoje dane wypełniając formularz, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i uzgodni dogodny dla Ciebie termin.

SEZOWNOWE USŁUGI SERWISOWE

LISTA USŁUG

Gwarancja Toyota Relax to święty spokój nawet przez 10 lat – teraz Toyoty po przeglądzie Relax w ASO dostają gwarancję Toyota Relax (zwykle na rok / 15 000 km). Kolejny przegląd Relax to nowa gwarancja. Dowiedz się więcej…

Dla Kierowcy liczy się czas, dlatego w Toyota Express Service przegląd auta trwa o połowę krócej. Co ważne, prace serwisowe wykonuje równolegle dwóch mechaników, z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu.

O każdej porze dnia oraz z dowolnego miejsca na świecie możesz teraz wygodnie zarezerwować przegląd okresowy swojej Toyoty online. Po prostu wejdź na stronę Toyoty lub skorzystaj z aplikacji MyT: wybierz dogodną dla siebie lokalizację oraz termin wizyty. Przy okazji dowiesz się, ile potrwa przegląd, a także poznasz jego orientacyjny koszt.

Chcesz czuwać nad przebiegiem serwisu swojego samochodu, siedząc wygodnie na kanapie w domu?

Teraz to możliwe. Dzięki aplikacji Toyota Video Service Advisor* masz pełną kontrolę nad swoim samochodem, gdziekolwiek jesteś, a Twój Doradca Serwisowy jest zawsze obok Ciebie.

Pełen spokój w podróży, eCare dba o Twój samochód.

Czy nie byłoby świetnie, gdybyśmy zawsze wiedzieli, co dzieje się z naszym autem? Dzięki funkcji eCare, jeśli cokolwiek wymagać będzie uwagi, w aplikacji MyT dostaniemy powiadomienie, co dzieje się z samochodem. Równolegle informacja trafi do Autoryzowanego Serwisu Toyoty, który będzie mógł podjąć stosowne działania, aby nam pomóc.

Najpopularniejsze usługi mechaniczne dla samochodów Toyota po gwarancji

W programie Serwis Dobrych Cen znajdują się wyselekcjonowane usługi serwisowe (zawierające cenę części oraz koszt jej wymiany), które są szczególnie istotne z punktu widzenia eksploatacji samochodów nieobjętych już 3-letnią gwarancją fabryczną. Dowiedz się więcej…

W myśl zasady ”Customer first”* Toyota priorytetowo traktuje bezpieczeństwo i komfort Klientów, monitorując działanie samochodów marki Toyota, niezależnie od ich wieku.

Jeśli któryś element nie odpowiada normom jakościowym Toyoty, wzywamy właścicieli wybranych pojazdów do autoryzowanego serwisu, który zadba o jego sprawdzenie a w razie konieczności, wymieni na nowy.

Sprawdź, czy Twoja Toyota podlega bezpłatnej akcji serwisowej. Wprowadź nr nadwozia (VIN) z dowodu rejestracyjnego lub z nadwozia pojazdu. Jeśli wynik sprawdzenia jest pozytywny, umów się z serwisem i skorzystaj z bezpłatnego usprawnienia auta. Dowiedz się więcej…

Jeździsz Toyotą z napędem hybrydowym? Gratulujemy świetnego wyboru! Dowiedz się więcej na temat tego, w jaki sposób dbamy o najwyższą sprawność Twojej nowoczesnej hybrydy. Dowiedz się więcej…