Światowa ikona jazdy terenowej i jeden z najpopularniejszych modeli w historii Toyoty, który od ponad 70 lat jest synonimem wytrzymałości i niezawodności, powraca na drogi i bezdroża w premierowej odsłonie. Nowa generacja Toyoty Land Cruiser sięga po najlepsze cechy swoich poprzedników i łączy je z najnowocześniejszymi technologiami.

STYLISTYKA

Masywną sylwetką, która już na pierwszy rzut oka zdradza gotowość do podejmowania najtrudniejszych wyzwań. Pięcio- lub siedmiomiejscowa kabina oferuje solidność, praktyczność i przestronność. Intuicyjne rozmieszczenie przycisków i przełączników na desce rozdzielczej ułatwia korzystanie z nich także podczas jazdy w terenie.

NAPĘD

Pod maską terenówki kryje się turbodoładowany silnik Diesla o pojemności 2,8 l i mocy 204 KM/150 kW. Jednostka została sparowana z 8-biegową, automatyczną przekładnią Direct Shift, co pozwala na osiągnięcie bardziej intuicyjnego, liniowego przyspieszenia oraz holowanie przyczepy o masie do 3,5 t.

KONSTRUKCJA

Nowa Toyota Land Cruiser została oparta na klasycznej konstrukcji ramowej, która została połączona z nową platformą TNGA (GA-F) zwiększającą sztywność nadwozia, ułatwiającą manewrowanie, poprawiającą komfort jazdy oraz terenowe możliwości pojazdu.

TECHNOLOGIE

Model został wyposażony w elektryczne wspomaganie kierownicy (EPS) oraz w system rozłączania przedniego stabilizatora (SDM). W systemie Multi-Terrain Monitor pojawiły się kamery oraz ekran w jakości HD, a system Multi-Terrain Select został ulepszony i automatycznie dopasowuje osiągi do warunków na trasie.

POWRÓT LEGENDY

RUSZA PRZEDSPRZEDAŻ

LAND CRUISER

LAND CRUISER FIRST EDITION

Z myślą o europejskich kierowcach stworzono limitowaną wersję Land Cruisera - First Edition.
TYLKO 120 SZTUK NA POLSKI RYNEK

WYPEŁNIJ INFORMACJE A NASI SPECJALIŚCI SKONTAKTUJĄ SIĘ Z TOBĄ I ODPOWIEDZĄ NA WSZELKIE PYTANIA