SAMOCHÓD DLA TWOJEGO
BIZNESU

SAMOCHÓD DLA TWOJEGO
BIZNESU

NOWA
TOYOTA
PROACE CITY

GOTOWA
DO
PRACY

Nic nie jest w stanie zatrzymać kompaktowej i zwinnej Toyoty PROACE CITY. Ten pojazd wyróżnia się nowoczesnym designem, wygodnym wnętrzem z cyfrowym kokpitem oraz zaawansowanymi technologiami zwiększającymi bezpieczeństwo. Dzięki tym cechom nowa Toyota PROACE CITY doskonale sprawdza się w każdej sytuacji i wspiera Twój biznes.

ZESPOŁY NAPĘDOWE

Benzynowe

Wysokoprężne

Elektryczne

DWA RODZAJE NADWOZIA

Standard

Long

MOC WYBORU

TOYOTA PROACE CITY DO
KAŻDEGO ZADANIA

Dzięki dostępności dwóch typów nadwozia w dwóch różnych długościach, nie ma potrzeby szukania kompromisów. Każdy klient Toyoty PROACE CITY znajdzie wersję idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Łatwość załadunku, możliwość holowania do 1,5 tony oraz przestrzeń na dwie europalety sprawiają, że każde zadanie staje się wykonalne.

Furgon

Furgon Brygadowy

MAŁY FURGON,
WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Toyota PROACE CITY z największą ładownością w swojej klasie (do 1 t*) pomieści nie tylko sam ładunek, ale także wszystkie narzędzia i sprzęt użytkownika. Pojazd może holować przyczepę o masie do 1,5 t**. *750 kg w przypadku Toyoty PROACE CITY Electric. **700 kg w przypadku Toyoty PROACE CITY Electric.

ELASTYCZNOŚĆ POD KAŻDYM WZGLĘDEM

System Smart Cargo z otwieranym włazem w przegrodzie za kabiną kierowcy ułatwia przewożenie większych i dłuższych przedmiotów. Środkowy fotel przedni można złożyć na płasko, aby uzyskać funkcjonalny stolik.

ZAWSZE ONLINE

Toyotę PROACE CITY wyposażono w cyfrowy 10" zestaw wskaźników, który w czytelny sposób prezentuje wszystkie potrzebne informacje. Towarzyszy mu 10" dotykowy ekran multimedialny do obsługi radioodtwarzacza, nawigacji i systemu głośnomówiącego.

ZESPOŁY NAPĘDOWE

PĘD DO SUKCESU

Nowa Toyota PROACE CITY dostępna jest zarówno z silnikami spalinowymi (benzynowym i diesla), jak i napędem elektrycznym. Elektryczna wersja doskonale sprawdza się w miejskim ruchu, który wymaga częstego zatrzymywania się i ruszania, oferując jednocześnie dynamikę i zasięg umożliwiający realizację najbardziej wymagających zadań. Ładowanie akumulatora trakcyjnego jest łatwe i bezproblemowe.

Silniki Moc Zużycie paliwa CO2
1.2l benzyna i 1.5l diesel do 130 KM 5,8 l/100 km 143-167 g/km
Pojemność baterii Zasięg wersji elektrycznej Osiągi
50 kWh do 330 km (+50 km)* 100 kW

ZAINTERESOWNY NOWĄ TOYOTA PROACE CITY?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.