NOWA TOYOTA

PROACE
MAX

PROACE MAX

to pierwszy model Toyoty w segmencie HDV, który łączy niesamowitą ładowność i najlepszą w klasie pojemność przestrzeni ładunkowej z wydajnymi napędami oraz wyrazistym designem. Uzupełnia on gamę samochodów użytkowych Toyota Professional z rodziny PROACE, dołączając do odświeżonych modeli PROACE i PROACE CITY.

Do wyboru będzie aż 6 konfiguracji przestrzeni bagażowej, ładowności oraz masy ciągniętej przyczepy. Pojazd będzie wyposażony w najnowsze technologie, w tym m.in. systemy bezpieczeństwa Toyota Safety Sense

WSZECHSTRONNY VAN Z DUŻĄ PRZESTRZENIĄ ŁADUNKOWĄ

Pojazd będzie dostępny w kilku wersjach nadwoziowych. Jedną z nich będzie wersja van, która będzie dostępna w dwóch wersjach rozstawu osi (3450 mm i 4035 mm), trzech długościach (5413 mm, 5998 mm, 6363 mm) oraz trzech wysokościach (2254 mm, 2524 mm, 2764 mm). Przestrzeń ładunkowa w zależności od wybranej wersji wyniesie od 10 m3 do 17 m3 . Zmieści się tam do pięciu europalet. Warto też wspomnieć, że PROACE MAX z napędem elektrycznym będzie liderem w swojej klasie pod względem ładowności (1500 kg) oraz siły uciągu (2400 kg), w zależności od konfiguracji wielkości. W wersjach z silnikiem Diesla ładowność wyniesie do 1425 kg, a uciąg do 3000 kg (w zależności od wariantu długości i wysokości). Dopuszczalna masa całkowita samochodu w przypadku wersji z napędem elektrycznym waha się od 3500 kg do 4250 kg, a w przypadku wersji z silnikiem Diesla – od 3300 kg do 3500 kg.

WERSJE NAPĘDOWE

do wyboru będą mieli m.in. bateryjny napęd elektryczny o mocy 270 KM (200 kW) oraz 410 Nm momentu obrotowego. Zasięg tego auta zgodnie z normą WLTP wynosi do 420 km. Trzy tryby jazdy – Eco, Normal i Power – pozwolą dobrać odpowiedni balans mocy i zasięgu do wykonywanych zadań.

Nowa Toyota PROACE MAX będzie też dostępna z najnowszymi, spełniającymi normę Euro 6E silnikami Diesla, które połączono z 6-biegową skrzynią manualną lub 8-biegową automatyczną. W zależności od wersji silnik ma moc od 120 KM (88 kW) do 180 KM (132 kW).

PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA I AKCESORIA

Nowa Toyota PROACE MAX dostępna jest w wersjach Platforma oraz podwozie do zabudowy, które umożliwiają klientom dostosowanie auta do potrzeb swojego biznesu. W obu przypadkach można wybrać spośród dwóch wariantów długości (5943 mm i 6308 mm), a także zamówić auto z kabiną brygadową. Napęd elektryczny dostępny jest we wszystkich wariantach poza Platformą o większej długości.

PROACE MAX może być doposażony w akcesoria chroniące przestrzeń ładunkową, a także ułatwiają przewóz rzeczy. Podłogę, nadkola oraz boczne panele przestrzeni ładunkowej można zabezpieczyć przed nadmiernym zużyciem przy pomocy drewna lub polipropylenu, a dodatkowe relingi i zaczepy na pasy umożliwią zabezpieczenie ładunku. Gama dodatkowych akcesoriów obejmuje też platformę dachową lub bagażnik dachowy, do którego można się dostać po drabince na tylnych drzwiach oraz np. zabudowę serwisową z półkami.

 

TOYOTA SAFETY SENSE

PROACE MAX wyposażono m.in. w systemy Toyota Safety Sense zwiększające bezpieczeństwo. Nowy użytkowy model Toyoty jako jedyny w segmencie będzie też oferował układ Cross Wind Assist, który pomaga zachować stabilność podczas jazdy w wietrznych warunkach.

Manewrowanie na parkingach i w ciasnych miejscach ułatwi system składający się z 16 czujników. Z kolei tempomat adaptacyjny wzbogacony o funkcję Traffic Jam Assist pozwoli kierowcy zdjąć nogi z pedałów podczas jazdy w korku, a PROACE MAX sam będzie poruszał się za autem poprzedzającym.

NOWA TOYOTA PROACE MAX

wktótce dostępna w naszym salonie

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY NASZEGO SPECJALISTĘ