SAMOCHÓD GOTOWY DO
PRACY

SAMOCHÓD GOTOWY DO
PRACY

NOWA
TOYOTA
PROACE

GOTOWY
NA KAŻDE
ZADANIE

Dzięki furgonom Toyota PROACE możesz pracować wydajniej. Przestronne i łatwe do konfiguracji wnętrze pomieści każdy ładunek. Dodatkowo, nowa, smukła stylistyka nadwozia sprawia, że każda podróż nową Toyotą PROACE przynosi radość.

ZESPOŁY NAPĘDOWE

Wysokoprężne

Elektryczne

DWA RODZAJE NADWOZIA

Standard

Long

TWOJE OPCJE

PROACE DO KAŻDEGO
ZADANIA

Nie ma dwóch identycznych zleceń. Bez względu na to, jakie zadanie masz do wykonania, Toyota PROACE jest zawsze gotowa do pracy. Dostępna w dwóch długościach nadwozia i czterech wersjach, pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

PRZEWIEZIESZ WSZYSTKO I BEZ WYSIŁKU

Wygodny dostęp do wnętrza ułatwia załadunek i rozładunek Toyoty PROACE. Zmieści się tu naprawdę dużo ciężkiego towaru. Zamierzasz jeździć z przyczepą? Zwróć uwagę na Toyotę PROACE Electric z mocnym i elastycznym silnikiem. Pojazd ten wyróżnia się największym uciągiem w swojej klasie.

FUNKCJONALNA PRZESTRZEŃ

Opcjonalny schowek pod przednim fotelem Toyoty PROACE to wygodne miejsce do przechowywania sprzętu i przedmiotów codziennego użytku*. * W przypadku wyposażenia auta w Smart Cargo pojemność schowka jest mniejsza niż w wersji bez tej opcji.

TECHNOLOGIA, DZIĘKI KTÓREJ MASZ WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Toyotę PROACE wyposażono w cyfrowy 10" zestaw wskaźników, który w czytelny sposób prezentuje wszystkie potrzebne informacje. Do obsługi połączeń telefonicznych, nawigacji oraz funkcji MyToyota opartych na łączności z internetem służy 10" ekran dotykowy systemu multimedialnego.

ZAINTERESOWNY NOWĄ TOYOTA PROACE?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.